Rozwiązania

Poznaj rozwiązania systemowe

Oferujemy kompleksowe rozwiązania systemowe dla dachów zielonych ekstensywnych oraz intensywnych. Rozwiązania systemowe pozwalają na łatwy i intuicyjny dobór materiałów – są idealnym gotowym rozwiązaniem dla projektantów na wykonanie m.in: alejki na dachu zielonym, dach zielony lekki oraz ciężki (balastowy), dach zielony spadzisty. Proponujemy również gotowe rozwiązania systemowe na dach intensywny – trawnik na dachu, kwietnik na dachu, ogród na dachu, chodnik i drogi na dachu.


Rozwiązania systemowe dla dachów ekstensywnych monitorujemy na stanowiskach pokazowych w naszej firmie. Zapraszamy do ich obejrzenia. Służymy pomocą projektową i techniczną, zapewniamy także szkolenie i pomoc w rozpoczęciu realizacji.

Rozwiązania systemowe - dachy intensywne - WE 60-I - woda na dachu

Laboratorium Dachów Zielonych

Szanowni Klienci,

kierując się troską i szczególną odpowiedzialnością za Państwa bezpieczeństwo, zdecydowaliśmy się na wprowadzenie w naszej firmie następujących środków zapobiegających rozprzestrzenianiu się koronawirusa (wywołującego chorobę COVID-19):

  • klamki drzwi wejściowych - są dezynfekowane kilkanaście razy dziennie
  • pracownicy zobligowani są do zwiększonej kontroli własnego stanu zdrowia
  • mogą Państwo skorzystać ze środków do dezynfekcji rąk
  • odwiedzającym nas kierowcom przekazujemy dokumenty dostaw w formie elektronicznej, podobnie jak odbiorcom na inwestycjach.

Godziny pracy naszej firmy uległy nieznacznemu skróceniu – zapraszamy od poniedziałku do piątku od 07:00 do 16:00, o ewentualnych zmianach będziemy informować na bieżąco.

Państwu i sobie życzymy zdrowia!

Zespół Laboratorium Dachów Zielonych